SAN Kraków i Salon Maturzystów, Perspektywy 2017

Znajdź nasze stoisko i sprawdź co dla Ciebie i Twojej przyszłości oznacza praktyczne kształcenie! Widzimy się już wkrótce: 11.09.2017 r. - Gliwice, 12.09.2017 r. - Katowice, 20-21.09.2017 r. - Rzeszów, 26-27.09.2017 r. - Kraków.

SAN Kraków na Gdowskim Pikniku

Zapalonym pasjonatom i sportowcom żadna pogoda nie jest straszna. Bardzo dobrze było to widać podczas Gdowskiego Pikniku Zdrowia i Aktywności Fizycznej 03.09.2017r., gdzie SAN Kraków sponsorował nagrody.

SAN Kraków na Summer Run 2017

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie angażuje się w akcje promocji zdrowia i wydarzenia kulturalne. Zobacz jak wspieraliśmy Summer Run 2017 w Gródku nad Dunajcem!

SAN znów wysoko w rankingach!

W ogłoszonym 12 czerwca Rankingu „Perspektywy 2017” Społeczna Akademia Nauk zajęła 5. miejsce wśród wszystkich niepublicznych uczelni akademickich w Polsce.

SAN Kraków wspiera Fundację Sedeka

Społeczna Akademia Nauk uczestniczyła w pikniku rodzinnym na Piaskach Nowych w Krakowie. SAN wspierała akcję charytatywną na rzecz Wojtka - 10-latka, który od dwóch lat jest w śpiączce. Wspieraliśmy Fundację Sedeka, aby wybudzić Wojtka! Gwiazdą wieczoru była Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx.

Konferencja dla szkół ponadgimnazjalnych

„Szkoła – studia – kariera. Wyzwania dla szkół ponadgimnazjalnych w perspektywie zmian prawa oświatowego”. Prestiżowa konferencja skupiająca dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs dla maturzystów

Konkurs dla maturzystów. Do udziału zapraszają SAN & WM.
Weź udział w konkursie i wygraj nawet studia lub 30% zniżki na WM!