Studia I stopnia

Filologia angielska

Studia filologiczne w Krakowie to doskonała ścieżka edukacji dla pasjonatów języka angielskiego oraz miłośników kultury brytyjskiej i amerykańskiej. Dyplom Filologa Społecznej Akademii Nauk jest nie tylko potwierdzeniem znajomości języka angielskiego, ale też gwarancją stabilnego zatrudnienia i szansą na międzynarodową karierę.

Nasza uczelnia oferuje dwie atrakcyjne specjalności, które dają kwalifikacje niezwykle pożądane na rynku pracy.

Specjalność translatoryka przygotowuje studentów do szeroko rozumianej pracy tłumacza. Absolwent posiada warsztat pozwalający na tłumaczenie oraz interpretację rozmaitych tekstów, także pisanych językiem specjalistycznym.

Specjalność nauczycielska została utworzona z myślą o ludziach, którzy swoją pasją do języków obcych pragną dzielić się z innymi. Studia pozwalają nie tylko zdobyć szeroką wiedzę na temat języka angielskiego, ale też wyposażają absolwenta w narzędzia do efektywnego nauczania.