Studia II stopnia

Zarządzanie

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie oferuje nowoczesny program nauczania na studiach II stopnia na kierunku zarządzanie. Nasza oferta wyróżnia się szerokim spektrum nietuzinkowych przedmiotów, które kompleksowo przygotowują Studentów do pracy na stanowiskach menedżerskich. W ofercie dydaktycznej SAN znajdują się takie przedmioty jak Zarządzanie zmianą, Zarządzanie projektami, Zarządzanie innowacjami, Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości. Ponadto Społeczna Akademia Nauk uczy nie tylko metod i technik zarządzania, ale również odpowiedzialności – studia to nie tylko nauka, ale też rozwój osobisty i kształtowanie postaw. Dzięki zajęciom z etyki nasi studenci poznają znaczenie ich przyszłego zawodu i rozumieją powagę decyzji, jakie przyjdzie im podejmować.